Szállítás, Beszerzés, Logisztika / Raktározás, Készletezés

Készletellenőr asszisztens

  • Munkavégzés helye:
    Szigetszentmiklós
  • Feltöltve:
    2017.11.15.
  • Jelentkezési határidő:
    2017.12.13.

Feladatok:

  • A cég által használt vállalatirányítási rendszerben megjelent hiánykészletek ellenőrzése
  • A hiányként megjelent anyagok keresése a raktárban
  • Az ügyfél által kért tételek ellenőrzése, lista alapján

Elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (3313 és 3324-es kategória)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek(Excel, Word)
  • Pontosság
  • Precizítás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + teljesítménybér+cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatosan bővülő, stabil hátterű cég
  • Ingyenes céges busz biztosított az alábbi településekről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd

Munkatapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola