Fizikai, Segéd, Betanított munka / Betanított munka

Betanított munkás

  • Munkavégzés helye:
    Dunaharaszti
  • Feltöltve:
    2018.02.13.
  • Jelentkezési határidő:
    2018.03.13.

munkatársakat.

Feladatok:

  • Beérkező göngyöleg szortírozása, egységraklap képzése
  • Visszáru rakodása, újracsomagolása
  • Raklap rakodás, válogatás
  • Bálában érkező új palackok rekeszbe rakodása
  • Egyéb raktári kisegítő tevékenységek (termékválogatás,kézi rakodás, békázás, címkézés, átcsomagolás, káresemények elhárítása, takarítás, festés)
  • Késztermék visszapakolása a sorra
  • Visszaérkezett üveges göngyöleg (RGB) ellenőrzése, szívószál és egyéb hulladékok eltávolítása, nem megfelelő típusú és állapotú palackok eltávolítása
  • Promóciós termékek elhelyezése az MP-soron a késztermékbe
  • Palackgyártás: előforma kezelés
  • Felöntés, terület tisztán tartása, azonosító címkék kitöltése
  • Technológia: Alap és segédanyagok csomagolásának eltávolítása, hordók, kannák, dobozok felbontása, anyagmozgatás, terület tisztán tartása
  • Egyéb termelési kisegítő tevékenységek (pl: takarítás, békázás, kézi rakodás, címkézés, átcsomagolás, káresemények elhárítása, stb.)

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

Előnyt jelent:

  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Céges autóbusz
  • Öltözőszekrény, munkaruházat biztosítása
  • Üzemorvosi ellátás biztosítása
  • Gépkocsi esetén 9 Ft/km térítése
  • Bérlet 86%-a ledolgozott napok arányában

Munkatapasztalat:

Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola