IT programozás, Fejlesztés / Programozó, Fejlesztő

IT-alkalmazásfejlesztő gyakornok

  • Munkavégzés helye:
    V. kerület
  • Feltöltve:
    2018.07.12.
  • Jelentkezési határidő:
    2018.08.09.

Feladatok:

  • Java fejlesztő, rendszerszervező feladatok
  • Rendszerspecifikáció készítés, funkcionális tesztelés
  • Ad-hoc támogatási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú tanulmányok mérnökinformatikus vagy programozó szakon
  • Fontos, hogy tanulmányaidat a következő félév végén fejezd be (2018 december/ 2019 január-február)
  • Szeptemberi kezdéssel keressük a gyakornokot

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzési lehetőség, gyakorlat leigazolása
  • Jogviszonyod megszűnésével lehetőséged lehet rá, hogy a cég teljes munkaidős pozícióban foglalkoztasson a továbbiakban!

Munkatapasztalat:

Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola