Fizikai, Segéd, Betanított munka / Anyagmozgatás, Rakodás

Darukezelő

  • Munkavégzés helye:
    Szigetszentmiklós
  • Feltöltve:
    2018.11.09.
  • Jelentkezési határidő:
    2018.12.07.

Feladatok:

  • palettázó gép/daru szakszerű irányítása
  • Termékek fizikai mozgatása
  • Beérkező áru szakszerű felhasználása
  • Az összeszerelést végző kollégák támogatása
  • Áru összekészítése, rakodás, komissiózás

Elvárások:

  • Darukezelői engedély VAGY gépkezelői engedély (targoncavezető jogosítvány:vezetőüléses
  • Darukezelői tapasztalat, de pályakezdő is lehet
  • Munkabírás, fizikai terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság.

Előnyt jelent:

  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Munkatapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • OKJ képesítés