Fizikai, Segéd, Betanított munka / Anyagmozgatás, Rakodás

Targoncás - Raktáros

  • Munkavégzés helye:
    Kecskemét
  • Feltöltve:
    2018.12.01.
  • Jelentkezési határidő:
    2018.12.29.

kollégákat keres Kecskemétre

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása
  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
  • Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Alapbér + bónuszok + cafetéria
  • Bejárási támogatás tömegközlekedésre és saját gépkocsira
  • Ingyenes nyelvtanfolyam és sportolási lehetőség
  • Ingyenes targoncás tanfolyam lehetőség
  • Céges rendezvények egész évben
  • Ingyenes céges járat

Munkatapasztalat:

Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola