HR, Munkaügy / HR adminisztráció

Irodai ügyintéző - Ukrán nyelvtudással

  • Munkavégzés helye:
    Kecskemét
  • Feltöltve:
    2019.02.08.
  • Jelentkezési határidő:
    2019.03.08.

Ha beszélsz ukránul, munkádra igényes vagy és szeretnél egy pörgős kihívásokkal teli munkakörben kibontakozni, akkor ez a neked való lehetőség! Az ukrán nyelvtudás elengedhetetlen, de minden szükséges háttértámogatás megadunk Neked.

Feladatok:

  • Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése, dokumentálása
  • Napi kapcsolattartás az ukrán munkavállalókkal
  • Irodai adminisztráció, adatrögzítés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office alapos ismerete (különös tekintettel Excel, Word)
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ukrán nyelvismeret írásban, olvasásban és beszédben
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • Orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Inspiráló szakmai környezet, változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Támogató és megbízható szakmai környezet
  • Stabil vállalati háttér az ország legmeghatározóbb HR szolgáltató cégénél
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkatapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola