Gyártás, Termelés / Karbantartó, Szervizes

Megelőző karbantartó

  • Munkavégzés helye:
    X. kerület
  • Feltöltve:
    2019.02.24.
  • Jelentkezési határidő:
    2019.03.24.

Feladatok:

  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Üzemeltetési dokumentációk naprakész vezetése
  • Megelőző karbantartás elvégzése után a berendezések üzemképes átadása
  • Megelőző karbantartás elvégzése után a berendezések környékének rendbetétele
  • Megelőző karbantartáskor észrevett hibák kijavítása
  • Javaslattétel a megelőző karbantartási tevékenységek módosítására
  • Megelőző karbantartáskor az elmaradt javítások és újonnan feltárt hiányosságok jelentése
  • Közreműködés gépek, berendezések üzembeállításánál

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektronikai / mechanikai / mechatronikai)
  • 4-5 év karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Tanfolyamok, képzések
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiemelkedő bérezés, bónuszok, cafeteria, utazási költség térítés

Munkatapasztalat:

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakképzés