Építőipar, Ingatlan / Épületgépész

Épületgépész

  • Munkavégzés helye:
    Magyarország
  • Feltöltve:
    2019.03.14.
  • Jelentkezési határidő:
    2019.04.11.

munkatársat.

Feladatok:

  • speciális gyártási terület napi szintű felügyelete és a gépészeti egységek ellenőrzése
  • terv szerinti megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása (sürített levegős hálózat, légtechnikai rendszerek)
  • gépészeti egységekben, épületszerkezetben felmerülő hibák javítása, a javítások koordinálása
  • épületfelügyeleti rendszer kezelése és a rendszer jelzései alapján megfelelő intézkedések véghezvitele
  • kapcsolattartás külső szakszervízekkel, szolgáltatókkal

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat karbantartási területen
  • számítástechnikai ismeretek
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • megszakítás nélküli munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • épületgépészeti rendszerek ismerete
  • informatikai, épületfelügyeleti rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • havi teljesítmény bónusz
  • Cafetéria
  • Letelepedési támogatás
  • Céges buszjárat/utazási költség térítése

Munkatapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola