Gyártás, Termelés / Karbantartó, Szervizes

Automata berendezés karbantartó

  • Munkavégzés helye:
    Magyarország
  • Feltöltve:
    2019.03.14.
  • Jelentkezési határidő:
    2019.04.11.

munkatársat

Feladatok:

  • A termelésben levő gépek megelőző és hibaelhárító javítása
  • Pneumatikus és elektromos szerelő/teszter gépek, beállítása, javítása, karbantartása
  • PLC, robotok és szervó vezérlések hibaelhárítása
  • Termék befogók javítása, beállítása
  • Gépegységek, modulok cseréje
  • Átállások műszaki támogatása
  • Megelőző karbantartások lebonyolítása
  • Új gépek telepítése, beüzemelése gépgyártókkal közreműködve

Elvárások:

  • mechatronikai, elektromos vagy gépész középfokú végzettség
  • elektronikai alapismeretek, kapcsolási és pneumatikai rajzok olvasása, alkalmazása
  • pneumatikus és szervó hajtások, vezérlések terén való jártasság
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • irodai szoftverek ismerete

Előnyt jelent:

  • PLC vezérelt berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • havi teljesítmény bónusz
  • Cafetéria
  • Letelepedési támogatás
  • Céges buszjárat/utazási költség térítése

Munkatapasztalat:

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola