Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat / Telefonos ügyfélszolgálat

Panaszkezelési ügyintéző

  • Munkavégzés helye:
    XIII. kerület
  • Feltöltve:
    2019.03.15.
  • Jelentkezési határidő:
    2019.04.12.

Feladatok:

  • Az ügyfelektől érkező valamennyi panasz (email, telefon, postai levél, fax) feldolgozása, szakszerű megválaszolása
  • Panaszok kivizsgálásához napi szintű egyeztetés a társosztályokkal
  • Feldolgozási határidők folyamatos nyomon követése és szigorú betartása
  • Panaszkezelést érintő hivatalos megkeresések megválaszolása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben, illetve adminisztratív területen 1-2 éves tapasztalatot szerzett
  • Szabálykövető magatartás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Jogi asszisztensi OKJ végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, cafetéria, bónusz
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Összetartó, támogató 10-15 fős csapat
  • Belső képzések és tréningek biztosítása

Munkatapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola