Bank, biztosítás, bróker / Banki, Biztosítási szakügyintéző

Banki hitelügyintéző

  • Munkavégzés helye:
    Kecskemét
  • Feltöltve:
    2019.04.13.
  • Jelentkezési határidő:
    2019.05.11.

munkatársakat

Feladatok:

  • A munkakör ellátásához szükséges kézikönyvekben meghatározott előírások, szabályok betartása
  • Az ügyfél vásárlási elképzeléseinek megismerése, igények feltárása
  • Az ügyfél teljes körű tájékoztatása a megrendelő által meghatározott termék(ek)kel, szolgáltatásokkal kapcsolatos szerződési feltételekről, üzletszabályzatról
  • A kérelmek - a Megrendelő által meghatározott határidőn belüli – pontos, előírás szerinti (valóságnak megfelelő) kitöltése/rögzítése a megrendelő által kiadott kézi szerződéseken, ill a termináljában
  • Készpénzre vásárlók meggyőzése a részletfizetésre, illetve pénzügyi és/vagy biztosítási termék(ek), szolgáltatás(ok) bemutatása, értékesítése

Elvárások:

  • Minimum érettségi, valamint PSZÁF vizsga vagy azt kiváltó végzettség (Pénzügyi és Biztosítás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Értékesítési gyakorlat, rátermettség
  • Megrendelő termékeinek és szolgáltatásainak pontos és alapos ismerete
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Elegáns megjelenés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Kiemelkedő szakma háttér
  • Jutalék rendszer
  • Továbbképzési lehetőség

Munkatapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola