Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat / Telefonos ügyfélszolgálat

Partnerkapcsolati munkatárs

  • Munkavégzés helye:
    XXI. kerület
  • Feltöltve:
    2019.04.15.
  • Jelentkezési határidő:
    2019.05.13.

Ha szeretnél egy innovatív, magyar, de mégis nemzetközi vizeken evező cégnél dolgozni, érdekel a jövő technológiája, nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Bejövő rendelések feldolgozása, rögzítése, dokumentálása
  • Rendelések nyomon követése
  • Webshop adminisztráció vezetése
  • ERP, vállaltirányítási rendszer kezelése
  • Számlázás, bejövő fizetések követése, megrendelések véglegesítése
  • Rendelés nyomon követés - ki ment-e? Ha nem ment ki, miért nem? Hiányzó tétel esetén sales-es contactálása, részeben menjen-e ki, vagy bevárjuk a hiányzó tételt.
  • Beérkező tételek beazonosítása
  • Demo készülékek dokumentálás, rögzítése különböző platformokon kiküldéstől visszaérkezésig.
  • Payment due lista nyomon követése, a kiegyenlített tételek rendszerezése
  • Központi telefon kezelése, nem fogadott hívásokat visszahívni.
  • Sales csapat által adott utasítások pontos követése
  • Beérkező megkeresések (e-mail, telefon) szűrése, alap információkról tájékoztatás
  • Online és telefonos gyors javítási segítség
  • Egyéb adminisztratív és napi ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • Ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Gazdasági szakiskolai végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pozitív, türelmes és kitartó, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés: teljes munkaidő, heti 40 óra
  • Fiatalos, lelkes csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkatapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskolai végzettség