Mérnök / Gépészmérnök

Műszaki dokumentátor gyakornok

  • Munkavégzés helye:
    XVI. kerület
  • Feltöltve:
    2020.01.22.
  • Jelentkezési határidő:
    tegnapelőtt

Feladatok:

  • Feladataid közé tartozik majd az épületek alaprajzainak rajzolása és pontosítása AutoCAD tervezői program környezetben
  • A műszaki rajzok elkészítésében és aktualizálásában is számítunk rád
  • A vállalat dokumentációihoz kapcsolódó műszaki, mérnöki ábrák vázlatokból és prekoncepcionális rajzokból történő elkészítése is a te feladatod lesz

Elvárások:

  • Heti 25-30 órás részmunkaidő
  • Tervező programok (CAD programok), valamint MS Office (Excel, Word) programok felhasználói szintű ismerete
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Tervezői területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Az egyetemen oktatott elméleti ismeretek mellett hasznos gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőikben
  • Telephelyükön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkatapasztalat:

Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola