Szakmunka / Esztergályos, Marós

Esztergályos

  • Munkavégzés helye:
    Nemesvámos
  • Feltöltve:
    2020.01.22.
  • Jelentkezési határidő:
    ma

Feladatok:

  • • Sorozatgyártásban termelő esztergagépek beállítása, átállás elvégzése, gépek üzemeltetése
  • • Minőségi önellenőrzés elvégzése
  • • Gyártás dokumentálása
  • • Gépek, eszközök napi karbantartása• Gépi forgácsoló végzettség

Elvárások:

  • Gépi forgácsoló végzettség
  • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Büntetlen előélet
  • Betöltött 18. életév

Előnyt jelent:

  • CNC gépen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, havi és éves bónusz)
  • • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
  • • Munkába járás támogatása
  • • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás, saját állományban
  • • Nemzetközi multinacionális környezet
  • • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények
  • • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • • Vállalati rendezvények, sport programok
  • • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap

Munkatapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakközépiskola