HR, Munkaügy / Toborzás, Kiválasztás

Junior toborzó

  • Munkavégzés helye:
    Pest
  • Feltöltve:
    2020.01.22.
  • Jelentkezési határidő:
    tegnapelőtt

munkatársat keresünk! Lelkes, tanulni és tapasztalni vágyó, motivált pályakezdők jelentkezését várjuk, akik szeretnék, elsajátítani a toborzás-kiválasztás fortélyait.

Feladatok:

  • A változó igényeknek megfelelő munkaerő toborzási feladatok ellátása
  • Kiválasztás teljes körű lebonyolítása, kapcsolattartás a jelentkezőkkel
  • Beérkező önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése
  • Egyeztetés alvállalkozókkal, munkaerő kölcsönzőkkel
  • Adminisztráció és riportálás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagyfokú rugalmasság és önállóság
  • B kategóriás jogosítvány- az állás utazást igényel
  • Utazási hajlandóság
  • Jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Angol, vagy német nyelv alapfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Saját autó
  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat HR/recruitment területen

Amit kínálunk:

  • Kötetlen munkaidő, adminisztratív munkavégzés akár otthonról is
  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Folyamatos fejlődés, tréningek
  • Karrier lehetőség
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Munkatapasztalat:

Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola