Nemzetközi számviteli gyakornok

Kategória Pénzügy, számvitel
Helyszín Budapest X. kerület
Bruttó fizetés 1500 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-03-27

Gyógyszergyártással foglalkozó partnercégünk pénzügyi gyakornokot keres.

Feladatok
  • külföldi szervezeti egységekkel kapcsolatos számviteli feladatokban való részvétel
  • külföldi kereskedelmi képviseletek adatainak és tranzakcióinak könyvelése és ellenőrzése
  • Elsajátíthatod az SAP használatát, mivel munkád során rendszeresen ebben dolgozol majd
  • leányvállalati jelentések ellenőrzése és kapcsolt tranzakciók egyeztetése
Elvárások
  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) NAPPALI hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Számviteli és/vagy pénzügyi ismeretek iránti érdeklődés
Előnyök
  • Gazdasági területen vagy könyvelésben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Tanulmányaid mellett értékes gyakorlati tudásra tehetsz szert
  • Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a saját telephelyünkön
  • Modern, korszerű irodai környezetben, egy segítőkész szakértői csapatban dolgozhatsz

Neked ajánlott munkák

Villanyszerelő

Ft/óra

Pécs

Operatív szakmai koordinációs gyakornok

1511 Ft/óra

Budapest IX. kerület

Diákmunka cseh/szlovák nyelvtudással

1800 Ft/óra

Budapest XIII. kerület

Recepciós diákmunka

1400 Ft/óra

Budapest XV. kerület