junior könyvelő

Kategória Pénzügy, Könyvelés
Helyszín Budapest XIV. kerület
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-03-30

Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Szeretnél egy jól megközelíthető helyen, kellemes munkakörnyezetben dolgozni? Nem veszel el a számok világában és karrieredet szívesen építenéd számviteli területen? Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohuman csapatába! Keressük belső szakmai csapatunkba  kollégánkat!

Feladatok
  • bejövő számlák rögzítése
  • számlázás és teljesítés igazolások ellenőrzés
  • számlaiktatás
  • banki bizonylatok könyvelése
  • pénztár könyvelés ellenőrzése
  • könyvelők munkájának támogatása
  • könyvvizsgálatokon könyvelő munkájának segítése (pl.: egyenlegközlő, számlák keresése, adatok begyűjtése)
Elvárások
  • befejezett szakirányú, minimum középfokú végzettség, vagy folyamatban lévő/befejezett pénzügyi/gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • magabiztos számítógépes ismeretek (excel, word)
  • megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • jó probléma-megoldó készség
  • önálló felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • min. 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Előnyök
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • magas szintű excel ismeret
Amit ajánlunk
  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú éves bónusz, cafeteria, céges laptop és mobiltelefon)
  • folymatos szakmai fejlődési lehetőség
  • pozitív, nyitott vállalati légkör
  • változatos, kihívásokkal teli feladatkör

Neked ajánlott munkák

IST Intercompany Intern

1215 Ft/óra

Budapest IX. kerület

HR adminisztráció

1100 Ft/óra

Budapest X. kerület

Román nyelvű rendezvényszervező asszisztens

1700 Ft/óra

Budapest III. kerület