GYAKORNOK asszisztencia területre (Business Operations)

Kategória Egyéb gyakornoki munka
Helyszín Budapest IX. kerület
Bruttó fizetés 1190 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-04-06

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb infokommunikációs munkaadója, a T-Systems International magyar leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban és 2015-ben is elnyerte az "Év befektetője" díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások innovációjára, menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti, debreceni, pécsi és szegedi telephelyeit, valamint várja kezdő- és tapasztalt informatikusok jelentkezését. Az IT Services Hungary asszisztencia területre keres gyakornokot. (Business Opetarion)

Feladatok
  • Ágazati asszisztensek támogatása a különböző operatív, adminisztratív és reprezentációs tevékenységek elvégzésében
  • Üzleti utak, tréningek, megbeszélések szervezése, tárgyalók foglalása, időpontok egyeztetése
  • Vendégek fogadása, szállásuk és munkavégzésük feltételeinek biztosítása
  • Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása, folyamatok nyomon követése
  • Kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
  • Számlákkal és teljesítési igazolásokkal kapcsolatos teendők intézése
  • Kisebb fordítási feladatok
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a kollégákkal
Elvárások
  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony még min. egy évig
  • Legalább heti 25-30 óra vállalása
  • Korábbi irodai munkatapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Német nyelvtudás előny
  • MS Office ismeretek: Word, Excel, PowerPoint
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Neked ajánlott munkák

Gépszerelő

Ft/óra

Pécs

CNC gépkezelő

Ft/óra

Pécs

Polish Speaking Customer Service Intern

1500 Ft/óra

Budapest XII. kerület