Projekt támogató gyakornok

Kategória Egyéb gyakornoki munka
Helyszín Budapest IX. kerület
Bruttó fizetés 1400 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-04-09

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb infokommunikációs munkaadója, a T-Systems International magyar leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban és 2015-ben is elnyerte az "Év befektetője" díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások innovációjára, menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti, debreceni, pécsi és szegedi telephelyeit, valamint várja kezdő- és tapasztalt informatikusok jelentkezését. Az IT Services Hungary projekt támogató gyakornokot keres.

Feladatok
  • Meetingek szervezése
  • Jegyzőkönyvek vezetése
  • Projekt feladatok követése, státuszok gyűjtése
  • Kommunikáció projekttagokkal, alvállalkozókkal
  • Projekt dokumentációk kezelése
  • Helyettesítés
  • Egyéb ad-hoc feladatok
Elvárások
  • Aktív hallgatói jogviszony még legalább fél évig (25 év alatt passzív is)
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret (+német előny)
  • Minimum 20 óra heti munkavégzés
  • Office alkalmazások magabiztos használata
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Nyitottság fejlődésre
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, ITSH pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Neked ajánlott munkák

Gépszerelő

Ft/óra

Pécs

CNC gépkezelő

Ft/óra

Pécs

Polish Speaking Customer Service Intern

1500 Ft/óra

Budapest XII. kerület