Service Delivery Management

Kategória IT üzemeltetés, Telekommunikáció
Helyszín Budapest IX. kerület
Bruttó fizetés 1400 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-04-17

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb infokommunikációs munkaadója, a T-Systems International magyar leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban és 2015-ben is elnyerte az "Év befektetője" díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások innovációjára, menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti, debreceni, pécsi és szegedi telephelyeit, valamint várja kezdő- és tapasztalt informatikusok jelentkezését. Az IT Services Hungary Service Delivery Management gyakornokot keres.

Feladatok
  • Service Delivery Managerek, Application Managerek és Config manager munkájának segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Szakmai fejlődésre való belső igény és törekvés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség, stressz-tűrő képesség
  • Türelem, empátia, terhelhetőség
  • Office eszközök készség szintű használata
Előnyök
  • ITIL, Sharepoint ismeretek
Amit ajánlunk
  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Neked ajánlott munkák

Gépszerelő

Ft/óra

Pécs

CNC gépkezelő

Ft/óra

Pécs

Polish Speaking Customer Service Intern

1500 Ft/óra

Budapest XII. kerület