senior könyvelő

Kategória Pénzügy, Könyvelés
Helyszín Budapest XIV. kerület
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-06-04

Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Szeretnél egy jól megközelíthető helyen, kellemes munkakörnyezetben dolgozni? Nem veszel el a számok világában és karrieredet továbbra is számviteli területen folytatnád? Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohuman csapatába! Keressük belső szakmai csapatunkba  kollégánkat!

Feladatok
  • Dedikált cégek teljes körű könyvelése
  • Bank, szállítói, vegyes bizonylatok könyvelése
  • Bevallások elkészítése, nyomon követése
  • Önellenőrzések készítése
  • Havi zárás elkészítése, adókalkulációval együtt
  • Nyilvántartások naprakész vezetése és ellenőrzése
  • Egyéb pénzügyi feladatok ellátása
  • Aktív kapcsolattartás és egyeztetés a közvetlen kollégákkal és a terület vezetőivel
Elvárások
  • Több, mint 5 éves releváns szakmai tapasztalat könyvelési területen
  • Naprakész pénzügyi, számviteli, adózási ismeretek
  • Teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett egyetemi végzettség vagy középfokú szakképzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
Előnyök
  • Erős adózási ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Proaktív személyiség
Amit ajánlunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Folymatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Pozitív, nyitott vállalati légkör

Neked ajánlott munkák

Raktári kisegítő

Ft/óra

Debrecen

Raktári projekt koordinátor

Ft/óra

Nyírbátor

Takarító

Ft/óra

Budapest