HR asszisztens

Kategória HR, munkaügy
Helyszín Budapest XI. kerület
Bruttó fizetés 1300 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-06-04

Partnercégünk számára keresünk diákot HR asszisztens pozícióra.

Feladatok
  • Általános segítségnyújtás a helyi HR csapat számára
  • A HR Generalista, a HR Business Partnerek és a Menedzser támogatása a HR-el kapcsolatos projektekben
  • A bérszámfejtési folyamatok támogatása (utazás, cafeteria, betegszabadság, munkaórák adminisztrálása)
  • A munkaszerződések minőségének ellenőrzése
  • Jelöltek toborzása és előzetes szűrése, a nyelvtudás értékelése
  • Álláshirdetések készítése a belső és külső weboldalakra
Elvárások
  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok aktív nappali hallgatói státusszal
  • Legalább 20 óra / hét vállalása
  • Angol (B2/C1) és magyar folyékony, írásbeli és szóbeli ismerete
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Teljes felelősségvállalás a kisebb HR projektekben az egész HR csapat támogatásával
  • Multinacionális környezet
  • 3 hónap után ingyenes belépés 2 fitneszterembe
  • Részvétel olyan vállalati rendezvényeken, mint a karácsonyi party, havi csapatépítés, jótékonysági programok
  • Rövid távú munkalehetőség (fél év)
  • Azonnali kezdés

Neked ajánlott munkák

Gépszerelő

Ft/óra

Pécs

CNC gépkezelő

Ft/óra

Pécs

Polish Speaking Customer Service Intern

1500 Ft/óra

Budapest XII. kerület