Operatív szakmai koordinációs gyakornok

Kategória Egyéb gyakornoki munka
Helyszín Budapest IX. kerület
Bruttó fizetés 1354 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-07-29

Hiszel abban, hogy a digitális világ jobbá teheti a mindennapjainkat?Akkor csatlakozz a Telekomhoz, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójához, és tedd egyszerűbbé és élménydúsabbá több millió ügyfelünk életét! Legyél akár IT-s, mérnök, üzleti vagy márka guru, nálunk kimagasló szakmai színvonalú csapatban fejlődhetsz, izgalmas projekteken dolgozhatsz, és valódi értéket teremthetsz!Folyamatosan várjuk azoknak a gyakornokjelölteknek a jelentkezését, akik szeretnék elméleti tudásukat gyakorlatban is kipróbálni, és megmutatni, mire képesek!

Feladatok
  • Ügyfélszolgálat működésének támogatása, ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése (anyagok és leírások készítése, véleményezése, adminisztráció)
  • Ügyfélszolgálat területeinek megismerése, területlátogatás
  • Prezentációk, kimutatások, egyszerű elemzések készítése
  • Kisebb önálló feladatok, projektek menedzselése
  • Ügyfélszolgálati és vállalati rendezvények szervezése és lebonyolítása, ezek támogatása, részfeladatok ellátása
Elvárások
  • Heti 30 óra, azaz napi 6 óra ráérés
  • Hosszútáv vállalása
  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezés
  • Haladó Office ismeret: Excel, Word, PowerPoint, Levelező rendszer (Outlook)
  • Közösségi médiában való jártasság (magas szintű felhasználói és alapszintű moderátori készség)
  • Alap műszaki jártasság (mobil/vezetékes telekommunikációs eszközök működése, új termékek, trendek ismerete)
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

CNC gépkezelő

2000 Ft/óra

Pécs

Gépkezelő

Ft/óra

Makó

Grafikus designer gyakornok

1190 Ft/óra

Budapest IX. kerület

Kereskedelmi gyakornok

1400 Ft/óra

Budapest XIII. kerület