Recepciós diákmunka

Kategória Egyéb szellemi munka
Helyszín Budapest XV. kerület
Bruttó fizetés 1400 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-07-31

Szemüveglencséket forgalmazó partnercégünk keres talpraesett diákot recepciós munkakörbe,

Feladatok
  • Telefonközpont szakszerű kezelése, telefonhívások fogadása, átkapcsolása
  • Ügyfelek, vendégek fogadása, eligazítása, kiszolgálása
  • Bejövő, kimenő küldemények postázása, iktatása, kiosztása, futár rendelése
  • Tréningek, orvosi vizsgálatok szervezésével összefüggő feladatok
  • Rendezvényszervezéssel kapcsolatos asszisztensi feladatok
  • HR Asszisztencia
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Magabiztos, társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Heti 20 óra ráérés (napi 4 óra)
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Októberig, akár később is munkalehetőség biztosítása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Neked ajánlott munkák

CNC gépkezelő

2000 Ft/óra

Pécs

Gépkezelő

Ft/óra

Makó

Grafikus designer gyakornok

1190 Ft/óra

Budapest IX. kerület

Kereskedelmi gyakornok

1400 Ft/óra

Budapest XIII. kerület