Gépkezelő

Kategória Gépkezelő
Helyszín Makó
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-04-15

Nemzetközi élelmiszer gyártó cégünk csapatába keresünk lelkes ambiciózus munkatársat  pozícióban!

Feladatok
  • Rábízott berendezések üzemeltetése és felügyelete az érvényes utasítások alapján
  • Technológiai előírások és a kezelési utasítások betartása
  • A folyamatos gyártás biztosítása, a gépek alapanyaggal való ellátása
  • Gyártástechnológiai feladatok elvégzése
  • Gépek, berendezések, eszközök, munkaterület tisztán tartása az előírásoknak megfelelően
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, új feladatokra nyitott személyiség
  • Három műszakos folyamatos munkarend vállalása (hétfőtől vasárnapig)
Előnyök
  • Élelmiszeripari vagy műszaki végzettség
  • Targoncavezetői OKJ és új típusú NKH jogosítvány
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismeret
Amit ajánlunk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség tervezhető beosztással (8 órás munkarend)
  • Versenyképes fizetés, teljesítményfüggő havi mozgóbér, éves bónusz
  • Utazási költségtérítés
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés
  • Céges buszjárat az alábbi útvonalon: Szeged-Makó, Hódmezővásárhely-Makó
  • Fejlődési, és továbbképzési lehetőségek
  • Balesetbiztosítás
  • Közösségi rendezvények és egész évben izgalmas vállalati programok
  • Modern munkakörnyezet zöldmezős beruházással épült új gyárépületben

Neked ajánlott munkák

Raktári kisegítő

Ft/óra

Debrecen

Raktári projekt koordinátor

Ft/óra

Nyírbátor

Takarító

Ft/óra

Budapest