Raktári projekt koordinátor

Kategória Szállítás, Beszerzés, Logisztika
Helyszín Nyírbátor
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-10-12

Fogyasztási cikkeket gyártó multinacionális vállalat

Feladatok
  • • a gyári üzleti igények felmérése, képviselete a projekt során (termelés, tervezés, Logisztika, minőségellenőrzés, pénzügy)
  • • kapcsolattartás az SAP EWM bevezetési csapattal
  • • belső egyeztetések elvégzése a leendő folyamatokról, a folyamatok dokumentálása, jóváhagyása
  • • törzsadatok tisztítása az új rendszer beindulása előtt
  • • a TTT (train the trainer) dokumentáció jóváhagyás, TTT tréningen való részvétel
  • • teszt szenáriók kidolgozása, tesztelők kiválasztása
  • • a TTT anyag lokalizációja, end user tréning megszervezése
  • • UAT (user acceptance test) koordináció és tesztelés
  • • folyamatdokumentáció napra készen tartása, folyamatos fejlesztése
  • • gyári üzleti változások azonosítása és menedzselése
  • • cutover feladatok azonosítása és végrehajtása
Elvárások
  • • gyári termelésben, tervezésben, logisztikában szerzett tapasztalat
  • • jó angol nyelvtudás – mind beszédértés, mind beszédkészség (SAP EWM IT csapat nemzetközi kommunikáció)
  • • IT projektben való tapasztalat
Amit ajánlunk
  • • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munkakör egy dinamikusan fejlődő, biztos hátterű multinacionális cégnél
  • • Innovatív, magas szintű szakmai munkavégzés
  • • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség
  • • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott, napi felhasználású termékekre (élelmiszer, tisztítószerek, kozmetikai cikkek, jégkrém)
  • • Versenyképes cafeteria, egyéb juttatások

Neked ajánlott munkák

Raktári kisegítő

Ft/óra

Debrecen

Ft/óra

Nyírbátor

Takarító

Ft/óra

Budapest