Faipari betanított munkás

Kategória Betanított munka
Helyszín Szolnok
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-10-26

Partnercégünk 26 éve meghatározó rétegelt lemez gyártója. Prémium kategóriás termékeiket hajógyárak, lakókocsi gyártók, bútoripari vállalkozások vásárolják leginkább, de vevőik között találhatóak ajtógyártó, fa padlógyártó vállalatok, és építőanyag viszonteladók is. Magyarországon 3 gyártó egységgel rendelkezünk, melyek közül most a szolnoki üzembe várják új munkatársak jelentkezését.

Feladatok
  • Furnér lapok egymáshoz illesztése, felületének javítása
  • Faipari gépek működésének felügyelete, alapanyaggal történő ellátása
Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
Előnyök
  • Faipari végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség
  • Átlagon felüli műszakpótlékok
  • Havi bónusz kifizetések az alapbéren felül
  • 100%-os utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén)

Neked ajánlott munkák

Gépkezelő

Ft/óra

Orosháza

Összeszerelő operátor

Ft/óra

Oroszlány