Összeszerelő operátor

Kategória Gyártás, Termelés
Helyszín Oroszlány
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-04-04

Oroszlányi turbófeltöltőket gyártó partnerünk, folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:  Modern és tiszta munkakörnyezet, kiemelkedő munkabiztonság, autonóm munkacsapatok és innovatív munkatársak.

Feladatok
  • Alkatrészek összeszerelése
  • Gépkezelés és gépbeállítások elvégzése
  • Műveleti-, és ellenőrzési utasítások maradéktalan betartása
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása
  • Együttműködés operátor kollégákkal
  • Javaslattétel a gyártósorok termelékenységének javításának érdekében
Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó együttműködési készség, csapatszellem
  • Tanulási hajlandóság
  • Precíz, minőségi munkavégzés, megbízhatóság
  • Három műszakos munkarend vállalása
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1.403 forintos órabér ( Alap órabér: 1.220 Ft + 15% pótlék minden műszakban)
  • Bruttó 30.000 Ft - Havi bónusz
  • Akár másfél havi bér - Éves bónusz
  • Éves keret: Br. 420.000 Ft, Havi br. 35.000 Ft/hó Cafetéria
  • Ingyenes buszjárat több, mint 50 településről
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Neked ajánlott munkák

Gépkezelő

Ft/óra

Orosháza

Ft/óra

Oroszlány