Gépkezelő

Kategória Gépkezelő
Helyszín Orosháza
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-11-18

Amerikai tulajdonban lévő, vezető csomagolóüveg-gyártó partnercégünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:  Jelentkezz, és állj munkába akár már holnap!

Feladatok
  • Üveggyártó gép felügyelete, kezelése
  • A gép mindennapi működéséhez szükséges anyagok mozgatása
  • A vonatkozó szabályozások betartása
  • Munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása
  • Részvétel a vállalat által előírt képzéseken
Elvárások
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Nyitottság a tanulásra
  • Többműszakos munkavégzés vállalása
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • Versenyképes alapbér
  • Bónusz juttatások
  • Magas keretösszegű cafeteria juttatás a próbaidő letelte után
  • Utazási költség támogatás (autó és tömegközlekedés esetén is)
  • Tanulási és előre lepési lehetőség
  • Szaktudás alapú bérfejlesztés
  • Az előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Szakmai betanítás

Neked ajánlott munkák

irodai kisegítő

1000 Ft/óra

Szeged

Öntőgépkezelő

1200 Ft/óra

Apc

Gyártósori Csomagoló

Ft/óra

Tatabánya