CNC gépkezelő/szemcseszóró, koptató

Kategória Egyéb fizikai munka
Helyszín Apc
Bruttó fizetés 1100 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-12-15

Partnerünk fő tevékenysége a nyomásos alumínium öntvények előállítása, felületkezelése, megmunkálása és szerelése. Vevőik elsősorban az európai, főleg német autógyárak, néhány autóipari rendszerbeszállító, de szállítanak alumínium alkatrészeket több, nem az autóiparban működő vállalkozásnak is. Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat:  Jelentkezz még ma!

Feladatok
  • Megmunkáló munkahelyeken (sorjázás, szemcseszórás, koptatás, fúrás-menetfúrás, impregnálás, átvétel-ellenőrzés, csomagolás)
  • Az elvárt db szám teljesítése az előírt minőségi követelmények betartásával.
  • Munkahelyek és környezetének a takarítása, tisztántartása.
  • Munkavégzés során az előírt utasítások elvégzése, dokumentálása.
Elvárások
  • Minimum szakmunkás végzettség.
  • Teszten és interjún való megfelelés.
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem

Neked ajánlott munkák

Összeszerelő operátor

1350 Ft/óra

Oroszlány

Polish Payroll Clerk

Ft/óra

Budapest XI. kerület

Gépkezelő

Ft/óra

Tata