Műanyag Fröccsöntő mérnök (Csepel)

Kategória Mérnök
Helyszín Budapest XXI. kerület
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-02-18

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként csepeli munkavégzésre keres, azonnali kezdéssel  kollégát!

Feladatok
  • Műanyag üzem és kiegészítő technológiáinak gondozása
  • Fröccsöntő szerszámok műszaki állapotának szinten tartása és javítása,
  • Fröccsöntési technológia hatékonyságának javítása,
  • Termékek gyárthatóságának megfelelő előkészítése,
  • Gyártás ütemezésének támogatása,
  • Gépbeállítók munkájának közvetlen támogatása,
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat.
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
Amit ajánlunk
  • Multinacionális környezet,
  • Folyamatos fejlődés, karrier lehetőség.
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Neked ajánlott munkák

Gyártósori szerelő

Ft/óra

Szekszárd

C# fejlesztő

Ft/óra

Budapest

Gépkezelő-operátor

Ft/óra

Kunsziget