Hitelelemző gyakornok

Kategória Pénzügy, számvitel
Helyszín Budapest XIII. kerület
Bruttó fizetés 1500 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-03-09

13. kerületi partnercégünk keres hitelelemző gyakornok hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok
  • Customer Finance Credit Team Leader és Manager támogatása
  • Elemzések készítése az ügyfelek pénzügyi kimutatásairól és a javasolt ügyletszerkezetről
  • Hitelemzések készítése
  • Ajánlatok készítése, ezek ismertetése a döntéshozókkal a hitelminősítési folyamat megkönnyítése érdekében
  • A hitel proaktív kezelése ágazatspecifikus szakértelem fejlesztésével és a pénzügyi sajtó nyomon követésével
Elvárások
  • Aktív/passzív nappali hallgatói jogviszony
  • Pénzügyi/gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Aktív, erős angol nyelvtudás
  • Heti min. 30 óra vállalása
Előnyök
  • Más idegen nyelvek ismerete
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

Gyártósori szerelő

Ft/óra

Szekszárd

C# fejlesztő

Ft/óra

Budapest

Gépkezelő-operátor

Ft/óra

Kunsziget