Munkaerő-kölcsönzési projektvezető ukrán nyelvtudással

Kategória HR, Munkaügy
Helyszín Zalaegerszeg
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-04-01

Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Magabiztosan kommunikálsz ukrán nyelven és szívesen váltanál egy komplex, kihívásokkal teli feladatkörre? Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohumán zalaegerszegi irodájába! Keressük belső szakmai csapatunkba  rendelkező kollégánkat.

Feladatok
  • Ukrán nemzetiségű kölcsönzött munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő elkészítése
  • Bérszámfejtés előkészítése, hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, elsődlegesen ukrán nyelven, telefonon, e-mailben és személyesen
  • Jelöltek interjúztatása, tesztek íratása, csoportos tájékoztatók tartása
  • Rendszeres partnerlátogatás
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Munkavállalók szállásoltatásának ügyintézése, koordinációja
Elvárások
  • Ukrán nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Előnyök
  • Munkaügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • HR területen folytatott tanulmányok
Amit ajánlunk
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

Beszerzési vezető

Ft/óra

Kiskunfélegyháza