C# fejlesztő

Kategória IT programozás, fejlesztés
Helyszín Budapest
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-04-26

Szeretsz nagy mennyiségű adattal dolgozni? Nem elég a szimpla "kódolás", szereted érteni is, hogy amit csinálsz, az mire jó? Átlátod az összefüggéseket, egyből meglátod a lényeget és ezt más számára is meg tudod érthetően mutatni? Az sem zavar, ha párhuzamosan 10-20 projektben vannak feladataid? Akkor nem kérdés, hogy ügyfelünk riporting csapatában van a helyed! A cég a hazai és külföldi (pl. brazil, japán, mexikói) vállalatok számára végeznek igen komoly hatékonyságnövelő munkafolyamat-fejlesztéseket, saját termék megoldásunk révén. Gyere és csatlakozz a csapathoz!

Feladatok
  • A rendszer által előállított adathalmazt feldolgozd, riportokat fejlessz belőlük az Ügyfeleink és a Tanácsadóink által meghatározott formátum szerint (a riportok feldolgozása elsősorban C#-ban történik egy általunk kialakított környezetben, aminek a célja leginkább a munkánk megkönnyítése)
  • Szólj, ha van jobb javaslatod annál, mint, amit a többiek kitalálnak
Elvárások
  • Legyen már legalább 3 évnyi programozási tapasztalatod (leginkább C#, Excel makrók, Javascript, HTML)
Előnyök
  • Akarj tanulni és fejlődni és ez a hozzáállásodon is látszódjon
  • Tudj logikusan gondolkodni és legyen jó analitikus készséged
  • IT vagy műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás előny, de nem elvárás
Amit ajánlunk
  • Olyan feladatokat fogsz kapni, melyekből rengeteget tudsz tanulni és fejlődni
  • Szeretnénk, ha szeretnél itt dolgozni és mindent elkövetünk, hogy ez így is maradjon
  • Nemzetközi a munkakörnyezet
  • Valóban rugalmas a munkaidő, nincs kötelező "9-5-ig" és tartósan dolgozhatsz távmunkában is

Neked ajánlott munkák

Betanított gépkezelő

819 Ft/óra

Hódmezővásárhely

Anyagkezelő

930 Ft/óra

Domaszék

Beszerzési vezető

Ft/óra

Kiskunfélegyháza