Pénzügyi Tanácsadó és Host/Hostess

Kategória Banki, biztosítási értékesítés, szakügyintéző
Helyszín Orosháza
Békéscsaba
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-10-06

Országos hálózattal rendelkező pénzügyi tevékenységet folytató partnercégünk részére keresünk  munkatársakat.

Feladatok
  • Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, személyre szabott banki és biztosítási szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • Banki és biztosítási szolgáltatások értékesítése, ajánlása
  • A szerződésekkel és napi riportokkal járó adminisztráció elvégzése
  • Promóter koordinálása
  • Alkalmanként ügyfeleknek a szerzése, promóciós tevékenység- Extra jutalék szerzési lehetőség
Elvárások
  • Ügyfélorientált értékesítési szemlélet
  • Középszintű érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Talpraesett, meggyőző személyiség
  • Megfelelő, kulturált megjelenés
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség
Előnyök
  • Felsőfokú végzettség vagy független biztosítás közvetítői hatósági vizsga
  • A banki tevékenységhez szakmai felsőfokú végzettség vagy pénzügyi hatósági vizsga
Amit ajánlunk
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix alapbér, melyet felső korlát nélküli jutalékrendszer egészít ki
  • Havi prémium elérési lehetősége + versenyek, bónuszok
  • 1 hónapra előre egyeztetett, tervezhető beosztás
  • Állandó helyen történő munkavégzés - Tesco Pénzügyi Partner Pont
  • Munkába járás támogatása
  • Biztos munkahely
  • Szakmai végzettség szerzése
  • Ösztönző munkatársak, vezetők

Neked ajánlott munkák

Biztonsági őr

Ft/óra

Jászfényszaru

Microsoft Közoktatási programmenedzser

1500 Ft/óra

Budapest III. kerület

Junior szervíz mérnök

Ft/óra

Szigetszentmiklós