Szövetség a teljes 2019. évre

Prohuman admin

2019. április 5., 09:38

A győztesek szövetsége győzelmet hozott a versenyen is.

A Prohuman egyik kiemelkedően sikeres együttműködése volt a Herczig Norbert, Ferencz Ramón magyar bajnok rally versenyzőpáros támogatása a 25. jubileumi Taxi4 Veszprém Rally összetett versenyén, 2018-ban. A győztesek szövetsége győzelmet hozott a versenyen is.

A Prohuman, mint a HR szektor magyarországi piacvezető cége idén már egész éves együttműködési megállapodást kötött a két versenyzővel, melynek eredményeként ők is és a Prohuman is ott lesznek az ERC (European Rallye Championship) valamennyi idei futamán. Ennek első eseménye az Azori Szigetek Rally volt, ahol a magyar versenyzők még csak ízlelgettek a mezőnyt, de a tempójuk így is bíztató volt.

A Prohumanban izgatottan várjuk a további futamokat, ahol kedvenc sportolóink értékes helyezésekre számíthatnak még az év hátralévő részében.